skype facebook
Начало      За нас     Документи     Резервация     Контакти  
Разписание за автобусни билети
Дестинация Ден на тръгване Час на тръгване Ден на връщане Час на връщане Редовен билет Отстъпка за лица до 24 год. и над 65 год. след представяне на документ Деца под 7 год.  
=> <=> => <=> => <=>
Сливен - София   ПВСЧПСН  04:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
Сливен - София   ПВСЧПСН  05:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
Сливен - София   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
Нова Загора - София   ПВСЧПСН  04:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Нова Загора - София   ПВСЧПСН  05:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Нова Загора - София   ПВСЧПСН  06:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Сливен - София   ПВСЧПСН  15:30   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
Нова Загора - София   ПВСЧПСН  16:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Ст. Загора - София   ПВСЧПСН  05:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Ст. Загора - София   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Ст. Загора - София   ПВСЧПСН  16:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Сливен - Бургас   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   11 лв. 20 лв. 9 лв. 18 лв. 5.5 лв. 11 лв.
резервирай
Сливен - Слънчев бряг   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   15 лв. 27 лв. 15 лв. 27 лв. 7.5 лв. 15 лв.
резервирай
Сливен - Обзор   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   16 лв. 29 лв. 16 лв. 29 лв. 8 лв. 16 лв.
резервирай
Сливен - Шумен   ПВСЧПСН  06:00   ПВСЧПСН   12 лв. 22 лв. 11 лв. 22 лв. 6 лв. 12 лв.
резервирай
София - Сливен   ПВСЧПСН  11:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
София - Сливен   ПВСЧПСН  14:30   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
София - Сливен   ПВСЧПСН  16:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
София - Сливен   ПВСЧПСН  17:00   ПВСЧПСН   22 лв. 40 лв. 20 лв. 40 лв. 11 лв. 22 лв.
резервирай
София - Ст. Загора   ПВСЧПСН  11:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Ст. Загора   ПВСЧПСН  14:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Ст. Загора   ПВСЧПСН  17:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Нова Загора   ПВСЧПСН  11:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Нова Загора   ПВСЧПСН  14:30   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Нова Загора   ПВСЧПСН  16:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
София - Нова Загора   ПВСЧПСН  17:00   ПВСЧПСН   20 лв. 36 лв. 18 лв. 36 лв. 10 лв. 20 лв.
резервирай
Варна - Сливен   ПВСЧПСН  15:00   ПВСЧПСН   18 лв. 33 лв. 16 лв. 32 лв. 9 лв. 18 лв.
резервирай
Обзор - Сливен   ПВСЧПСН  16:00   ПВСЧПСН   16 лв. 29 лв. 16 лв. 29 лв. 8 лв. 16 лв.
резервирай
Слънчев бряг - Сливен   ПВСЧПСН  16:20   ПВСЧПСН   15 лв. 27 лв. 15 лв. 27 лв. 7.5 лв. 15 лв.
резервирай
Бургас - Сливен   ПВСЧПСН  17:30   ПВСЧПСН   11 лв. 20 лв. 9 лв. 18 лв. 5.5 лв. 11 лв.
резервирай
Шумен - Сливен   ПВСЧПСН  15:30   ПВСЧПСН   12 лв. 22 лв. 11 лв. 22 лв. 6 лв. 12 лв.
резервирай
Котел - София   ПВСЧПСН  04:30   ПВСЧПСН   26 лв. 48 лв. 24 лв. 48 лв. 14 лв. 28 лв.
резервирай
Котел - София   ПВСЧПСН  14:00   ПВСЧПСН   26 лв. 48 лв. 24 лв. 48 лв. 14 лв. 28 лв.
резервирай
София - Котел   ПВСЧПСН  11:00   ПВСЧПСН   26 лв. 48 лв. 24 лв. 48 лв. 14 лв. 28 лв.
резервирай
София - Котел   ПВСЧПСН  16:00   ПВСЧПСН   26 лв. 48 лв. 24 лв. 48 лв. 14 лв. 28 лв.
резервирай